Váza
sklo ametystové, válcový tvar s odsazenou patkou, bohatě zlaceno, spodní polovina vázy s broušenými žlábky, v horní části řezané a zlacené rokaje, Čechy, pravděpodobně sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, konec 19. století, výška 32,5 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |